Kontakt

showtic-logo

Vänligen ring Showtics gästservice för frågor gällande bokning samt information

Showtic gästservice: 0771-13 43 00
Öppettider: Måndag-Fredag 08.00-17.00 Lunchstängt 12:00-13:00

Lördag 10.00-14.00

Söndagar och röda dagar stängt

Vänligen kontakta restaurangen för övriga frågor samt när vår gästservice har stängt:
Mail: info.hamburgerbors@showtic.se

Besöksadress:

Jakobsgatan 6
111 52 Stockholm

Postadress:

Box 92072
120 07 Stockholm

Hitta hit

Åka Kommunalt

Tunnelbana blå linje till Kungsträdgården, uppgång Jakobsgatan.
Buss 62, kliv av vid Gallerian eller Operan. Buss 2, kliv av vid Karl XII:s torg.

Läs mer på sl.se »

 

Parkering

Det finns ett parkeringshus under Hamburger Börs, infart från Regeringsgatan.

Platschef

Annette Ståhl
annette.stahl@wallmans.com

 

Ekonomi

Sofie Ljungberg
sofie.ljungberg@wallmansgroup.com

 

Bokningschef

Stina Hansson
stina@hamburgerbors.se

 

Eventsäljare

Annie Carlsson
annie.carlsson@wallmansgroup.com

 

Projektledare Marknad

Sandra Wester
sandra.wester@2entertain.com

 

Hemsida

Sofia-Therese Lindfors
st.lindfors@wallmansgroup.com

Köksmästare

Abbe Bouchtaoui
abbe@hamburgerbors.se

 

Partner relations

Sanna Jeltsch
sanna.jeltsch@wallmansgroup.com

Producent

Mikael Gordon Solfors
mikael.solfors@2entertain.com

 

Teknik

Rolf Sundin
roffe@hamburgerbors.se